SUNDAY KIDS SCHEDULE FOR
October 2019

Nursery 6 Mo.- 24 Mo.

Oct 6 – Lina Tallerico, Jessica Potter

Oct 13 – Carrie Phillips , Harriet Mushett

Oct 20 – Christy Scott, Maritza Tribble, Nellie Brasier

Oct 27 – Jessica Reusze, Pam Short

 2 to 3 Year Olds

Oct 6 – Elizabeth Wohlers, Elijah McVae

Oct 13 – Heather Gamache, Audrey McVae

Oct 20 – Colleen Frank, Taya Frank, Chuck Frank

Oct 27 – Payton McVae, Natalie Nathan

Pre K – Kindergarten

Oct 6 – Jenn Willmet, Carson Willmet

Oct 13 – Amy McMaster, Kaitlyn Kuendig

Oct 20 – Casey McVae, Lucy Horne

Oct 27 – Martin Black, Suzanna Black, Brianna Sparks

 1st – 3rd Graders

Oct 6 – Tonya McVae, Jason McVae

Oct 13 – Mary Neilsen, Claudia Kuendig

Oct 20 – Elizabeth Langford-Cobo, Robert Cobo

Oct 27 – Christy Horne, Kim Peacemaker

 4th – 6th Graders

Oct 6 – Kevin Dunn, Conner Ravenscroft

Oct 13 – Cara Ravenscroft, Jeremy Ravenscroft

Oct 20 – Skye Foos, Evan Moschetti, Mike Duncan, Christal Dunan

Oct 27 – Bill Besk, Kathy Besk

WEDNESDAY KIDS SCHEDULE FOR

October 2019

Nursery 6 mo -3 years old

Oct 2 – Tim Akana, Tracy Akana

Oct 9 – Candace Miller, Josh Miller

Oct 16 – Jessica Potter, Christy Scott

Oct 23 – Casey McVae, Zapata Moschetti

Oct 30 – Harriet Mushett, Beverly Simas

PreK – kindergarten

Oct 2 – Hannah Bishop, Mercy Bishop

Oct 9 – Audrey McVae, Christy Horne

Oct 16 – Carla Ruf, Lucy Horne

Oct 23 – Jennifer Wilmett, Carson Wilmett

Oct 30 – Jennifer Wayatt, Elijah McVae

1st – 4th

Oct 2 – Kenneth Denton, Jose Quintanilla

Oct 9 – Cara Ravenscroft, Jeremy Ravenscroft

Oct 16 –  Tonya McVae, Jason McVae

Oct 23 – Kevin Dunn, Evan Moschetti

Oct 30 – Cara Ravenscroft, Jeremy Ravenscroft

If you cannot make your assigned time, please give Carla Ruf a call or text at 598-0258. Thank you

SUNDAY KIDS SCHEDULE FOR
November 2019

Nursery 6 Mo.- 24 Mo.

Nov 3 – Lina Tallerico, Maritza Tribble

Nov 10 – Harriet Mushett, Salley Rogers

Nov 17 – Christy Scott,  Jessica Potter, Nellie Brasier

Nov 24 – Jessica Reusze, Pam Short

 2 to 3 Year Olds

Nov 3 – Elizabeth Wohlers, Elijah McVae

Nov 10 – Heather Gamache, Audrey McVae

Nov 17 – Colleen Frank, Taya Frank, Chuck Frank

Nov 24 – Payton McVae, Skye Foos

Pre K – Kindergarten

Nov 3 – Jenn Willmet, Carson Willmet

Nov 10 – Casey McVae, Kaitlyn Kuendig

Nov 17 – Amy McMaster, Lucy Horne

Nov 24 – Martin Black, Suzanna Black

 1st – 3rd Graders

Nov 3 – Tonya McVae, Jason McVae

Nov 10 – Mary Neilsen, Claudia Kuendig

Nov 17 – Elizabeth Langford-Cobo, Robert Cobo

Nov 24 – Christy Horne, Greg Horne

 4th – 6th Graders

Nov 3 – Kevin Dunn, Evan Moschetti

Nov 10 – Cara Ravenscroft, Jeremy Ravenscroft

Nov 17 – Mike Duncan, Christal Duncan

Nov 24 – Bill Besk, Kathy Besk

WEDNESDAY KIDS SCHEDULE FOR

November 2019

Nursery 6 mo -3 years old

Nov 6 – Tim Akana, Tracy Akana

Nov 13 – Harriet Mushett, Beverly Simas

Nov 20 – Candace Miller, Josh Miller

Nov 27 – Casey McVae, Zapata Moschetti

PreK – kindergarten

Nov 6 – Jennifer Wayatt, Lucy Horne

Nov 13 – Elijah McVae, Christy Horne

Nov 20 – Hannah Bishop, Mercy Bishop

Nov 27 – Carla Ruf, Audry McVae

1st – 4th

Nov 6 – Kevin Dunn, Jose Quintanilla

Nov 13 – Cara Ravenscroft, Jeremy Ravenscroft

Nov 20 –  Tonya McVae, Jason McVae

Nov 27 – Evan Moschetti, Conner Ravenscroft